wtorek

Wycieczki do Paryża

Wycieczki do Paryża - tani weekend
Jaki jest koszt wycieczki do Paryża - na ogół organizowane są na okrągło przez całą masę firm z Polski. Jeżeli zastanawiasz się jak znaleźć wycieczki do Paryża to powinieneś dokładnie przeanalizować cel podróży. Najważniejsze jest to aby wiedzieć czy jedziemy tam zwiedzać zabytki – tzw. wycieczka objazdowa ( wieża Eiffla, katedra Notre-Dame, Łuk Triumfalny, Luwr, Panteon, Conciergerie ) czy naszym głównym celem jest spędzenie paru romantycznych chwil w towarzystwie ukochanej / ukochanego a zwiedzanie ważnych miejsc odbędzie się we własnym zakresie.
W przypadku drugiego wariantu niewątpliwie najlepszym rozwiązaniem będzie wycieczka do Paryża na weekend. Spędzenie dwóch dni weekendowych w Paryżu okazuje się dość popularną formą spędzania czasu przez polaków. Na niekorzyść temu wariantowi przemawia cena gdyż musiałby zapłacić za taką przyjemność trochę więcej i nie zawsze udaje się odnaleźć tanie bilety wstępów do najważniejszych punktów w Paryżu. Na ogół weekendowa wycieczka do Paryża przebiega w następujący sposób :
Wylot w piątek w godzinach wieczornych.
Sobota cały dzień poświęcony na zwiedzanie Paryża we własnym zakresie.
Niedziela – wykwaterowanie, czas wolny do wylotu samolotu.
Weekendowe wypady do Paryża są niewątpliwie tanią formą odpoczynku ponieważ na sam koszt zwiedzanie zabytków powinniśmy przeznaczyć około 100 EUR od głowy. W tej cenie zawarte są ceny biletów do metra oraz wejścia do najciekawszych miejsc w Paryżu.
Pamiętajcie Paryż zwiedzamy wyłącznie z aparatem cyfrowym aby uwiecznić na zdjęciach wszystkie wspaniałe chwile.
Pierwszy wariant to wycieczka 6 dniowa z zakwaterowaniem. Nalepszą opcją jest niewątpliwie opcja all inclusive w Paryżu gdyż jesteśmy wtedy wręcz dopieszczani przez organizatorów i jesteśmy traktowani jak królowie. Na taką podróż powinniśmy zarezerwować około 4 – 8 tyś zł jednak na chwile obecną Polskie biura nie oferują takich wycieczek więc, powinniśmy takowych szukać za granicą.
W przypadku gdy interesują nas wycieczki objazdowe do Paryża to cena wacha się w granicach 800 zł + 100 – 200 EUR na bilety do najważniejszych miejsc w Paryskiego skarbu.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz